Lorsqu'un homme mange ,boit, jouit des resultats de son travail, c'est un Don de Dieu ....................

samedi 6 février 2016

2016/0602 Rusya Taşımacılık ve Gümrükleme Hizmeti

 rcs.jpg

Sayın ; Müşterilerimiz 

Rusya Ülkesine yapacağınız İthalat ve  ihracat ve Numune amaçlı gönderilerinizde sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Türkiye Rusya Uluslararası Taşımacılık ve Gümrükleme Hizmeti

Rusya'nın tüm şehirlerine araç filomuzla güvenilir ve sorunsuz bir şekilde Rusya karayolu taşımacılığı ve Gümrükleme hizmeti  sunmaktayız. Sovyetler  Birliği’nin  son  dönemlerinde  Rusya  topraklarında  nakliyat  yapmaya  başlayan  RCS Logistics Rusya  Federasyonu  kuruluşu  ve  büyümesine  paralel  hareket  ederek  büyümüş,  şu  anda  Türkiye – Avrupa Rusya  arasında  çalışan   en  nitelikli,  ve  en  hacimli  şirket  olmakla  büyük  övünç  taşımaktadır.  

Rusya Parsiyel Taşımacılığı ( Rusya Grupaj Servis)

Rusya ve Türkiye’de ki uzman personelleri ile müşterilerine, Gümrük bölgelerinde; Rusya Hattında sahip olduğu bilgi birikimi ve partnerleriyle başlıca Moskova St Petersburg ,Soçi,Novorossiks,Tuapse, Rostov, Krasnador,şehirleri olmak üzere Rusya Federasyonun bir çok bölgesinde komple ve Parsiyel yüklerde gümrükleme ve kapıdan kapıya teslim hizmeti vermektedir.

• Gümrükleme-Brokerlik,
• Lojistik, 
• Transit Ticaret Uygulamaları, 
• Handling, 
• Depolama, 
• Dağıtım,
• Sertifikasyon, 

Hizmetlerinin tamamını birlikte veya ayrı ayrı verebilmektedir. Bunun yanında ihrac ürünleri için Rusya gümrüklerinde istenen tüm gerekli dökümantasyonun hazırlanmasını da sağlamaktadır.

Fuar Lojistiği
OOO RCS  Logistics Departmanı Rusya’da Fuar, kongre, konferans, sergi, konser ve benzeri her türlü katılımlarınızda Full Fuar Lojistiği sloganıyla sizlere en sağlıklı ve güvenilir lojistik partnerlik hizmetlerini sunacaktır.  RCS  Logistics Networks, kuruluşundan bugüne; Rusya Federasyonu, Ukrayna,ve Turki Cumhuriyetler başta olmak üzere dünyanın her noktasına Turizm,deri ve kürk, hazır giyim, ev tekstil, dekorasyon ve züccaciye, otomotiv ve yan sanayi, yapı ve inşaat, makine ve ekipmanları, aydınlatma ve otomasyon sektörlerine yönelik fuar  taşımacılığı yapmaktadır.

LOGISTICS & FREIGHT TRANSPORT SERVICES FROM TURKEY EUROPE TO RUSSIA

 

Müşteri Hizmetleri : 444 23 98 - +90212 8735591-+90212 6620031 Mobile : +90532 682 79 75                     
skype : ruscotr


 E mail almak istemiyorsanız lütfen buraya tıklayınız.

Aucun commentaire:

Enregistrer un commentaire

Pour publier un message, envoyez-le à :

_________________________

adetrap.traput@blogger.com

_________________________